Etkinliklerimiz - ZIPZIP Kelebekler

mail: zipzipadanakelebek@outlook.com
Tel: 0 322 226 76 36
0 544 226 76 36
İçeriğe git
Hakkımızda

 
Mutfak Beceri Günleri:
Öğrencilerimiz ayda iki kez okul yemekhanemizde ve öğretmenlerinin rehberliğinde pasta, salata, turşu, börek vb. yaparlar. Bu etkinliğin amacı çocuğun kendi başına iş yapabilmesini sağlamak, el becerisini geliştirmek ve yediği bazı yiyeceklerin nasıl yapıldığı onlara gösterilir.
 
Drama Sunumları:
Belirli gün ve haftaların önemini vurgulamak üzere okulumuzun sinema sahnesinde öğrenci ve öğretmenlerin katılımı ile drama sunumları yapılır.
 
Gezi Gözlem İncelemeler:
Çevremizi tanımak, toplumsal kuralları öğrenmek ve doğadaki değişiklikleri yerinde gözlemlemek amacıyla park, bahçe, hayvanat bahçesi, kütüphane, müze, huzurevi, sergi, tiyatro, sinema gezileri düzenlenir.
 
Sinema:
Okulumuz içerisinde özel olarak tasarlanmış sinema odasında, tüm yaş gruplarımız pedagojik uygunluk çerçevesinde ilgi alanlarına yönelik öğretici, eğitici ve eğlendirici animasyon filmleri izletilir.
 
Serbet Zaman Etkinlikleri:
Okulumuzda, çocuklarımızın oyun ile öğrenmelerini ve onların daha kaliteli zaman geçirmelerini sağlamak amacıyla serbest zaman etkinlikleri düzenleyerek onlara el işi, takı tasarımı, kağıt kesme, karton yapıştırma gibi el becerilerini ve kaslarını geliştirmeyi amaçlayan aktivitelerimiz oyunlarla birleştirilerek sunulmaktadır.

Sümer Mah.
69055 Sok. No: 5
Barajyolu 4,5 Durak
BurgerKing Arkası
Seyhan / ADANA
0 322 226 76 36
0 544 226 76 36

İçeriğe dön