Branş Derslerimiz - ZIPZIP Kelebekler

mail: zipzipadanakelebek@outlook.com
Tel: 0 322 226 76 36
0 544 226 76 36
İçeriğe git
Hakkımızda


Satranç:
Satranç eğitimi; özellikle çocukların zeka ve hafıza gelişimi için özel bir önemi hak etmektedir. Bu sebeble bu ders programımızda yer vermeye kara vererek okulumuzda, yalnızca satranç için özel olarak tasarlanmış bir oda, satranç panosu, çoklu satranç takımları, satranç taşları ve tablosu bulunmaktadır.

İngilizce:
İngilizce dersimiz her yaş grubunun öğrenme metotlarına göre düzenlenmiş programlar ve öğretim şekilleri yardımıyla verilmektedir.Daha çok kalıcılık yönü işitsel ve görsel zekaya yönelinmektedir.Dil gelişimi için önemli olan 2-6 yaş dönemini olabildiğince verimli geçirmeyi amaçlamaktayız.

Değerler Eğitimi:
Dersimiz okul öncesi yönetmeliğinde bahsi geçen toplumsal değerler kapsamında ilerlemektedir. Paylaşma, yardımlaşma, hoşgörü, adil olma, sorumluluk, sevgi, arkadaşlık, iyilik vs. kavramları içeren derslerimizde ayrıca temel dini eğitim, mahremiyet, ahlak gibi manevi konularada yer verilmektedir.

Spor:
Dersimiz yaş grupları için belirlenen sürelerde ve gelişim düzeylerine uygun olarak hazırlanan programlarla uygulanmaktadır. Derslerimizde; bedeni uygun kullanma, esneklik, kas gelişimi kazanma, estetik hareket etme vs. becerileri kazandırılmaktadır. Daha çok okul bahçelerinde yapılan derslerimiz konuya uygun olarak spor salonunda da işlenebilmektedir.
Sümer Mah.
69055 Sok. No: 5
Barajyolu 4,5 Durak
BurgerKing Arkası
Seyhan / ADANA
0 322 226 76 36
0 544 226 76 36

İçeriğe dön